Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №218 комбінованого типу Криворізької міської ради

 

Анкетування батьків

СПІЛКУЄМОСЯ З БАТЬКАМИ ВИХОВАНЦІВ

   У педагогів і батьків єдині завдання: зробити все, щоб діти росли щасливими, активними, здоровими, життєрадісними, товариськими, щоб вони виросли гармонійно розвиненими особистостями. Сучасні дошкільні заклади багато роблять для того, щоб спілкування з батьками було насиченим і цікавим. З одного боку, педагоги зберігають усе краще, перевірене часом, а з іншого – шукають і прагнуть запроваджувати нові, ефективні форми взаємодії з родинами вихованців, основне завдання яких – досягнення реальної співпраці між дитячим садком і сім’єю.

    Бажання піти на контакт, налагодити взаємини, допомогти одне одному, побачити в іншому право іншого на власну позицію і зрозуміти цю позицію. Спілкування буде успішним, якщо воно змістовне, засноване на загальних і важливих для обох сторін темах, якщо кожна з них у процесі спілкування збагачує свій інформаційний багаж.

    Додаткова інформація , яку ми просимо повідомити про вашу дитину, допоможе нам у вирішенні цих завдань. Наперед, ми вдячні за те, що ви знайшли час і уважно відповіли на питання запропонованих анкет.д

 

 

 

 

    Анкета "Чи готова ваша дитина до школи"