Криворізька початкова школа №218 Криворізької міської ради

 

Наші досягнення

     За досягнуті високі успіхи у навчанні нагороджено  похвальним листом:  

  1. учнів 4  класу: Дяченко Софію, Шипоша Артема.
  2. учнів 3  класу: Гордєєву Маргариту, Гейко Михайла, Корецьку Діану За досягнуті  успіхи у навчанні та проявлену старанність нагороджено  грамотою
  3. учнів 1 класу – Пшенай Марію, Мазур Кіру.
  4. учнів 3 класу – Василенка Арсенія, Ковальського Олега.
  5. учнів 4 класу – Зонову Маргариту, Шапошнікова Івана, Должикову Василісу, Пустовойтенко Максима, Ткачова Михайло, Хоменко Вікторію, Шуніну Олександра.

     За активну участь в житті школи й класу, за щирість та відвертість нагороджено  грамотою учнів 4 класу –  Назарчука Віктора, Крамара Руслана, Петренка Максима, Озерського Євгена.

     Дипломами, грамотами, сертифікатами Міжнародного дистанційного конкурсу «Олімпіс  2019 – Весняна сесія» нагороджено учнів: Должикову Василісу, Дяченко Софію, Зонову Маргариту, Петренко Максима, Шапошнікова Івана, Шипоша Артем, Шуніну Олександру, Єрохова Аріну, Василенко Арсенія, Калєва Тимофія, Ковальського Олега, Бастрона Богдана, Гейко Михайла, Гомзяк Ксеніюя, Гордєєву Маргариту, Корецьку Діану, Чумак Варвару.

     Сертифікатами Міжнародного дистанційного конкурсу «Олімпіс  2019 – Весняна сесія» нагороджено вчителів початкових класів: Ольшанецьку Наталію Миколаївну, Євсютіну Тетяну Михайлівну, Голишеву Наталію Володимирівну.

     Дипломами, сертифікатами Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник – 2019» нагороджено 

  1. учнів 4 класу:  Должикову Василісу , Шипоша Артема,  Дяченко Софію , Зонову Маргариту, Шапошнікова Івана,  Шуніну Олександру, Назарчука Віктора;
  2. учнів 3 класу:  Калєва Тимофія,  Василенко Арсенія, Кучерову Ольгу, Єрохову Аріну, Галкіна Антона, Ковальського Олега;
  3. учнів 2 класу:  Чумак Варвару, Гомзяк Ксенію, Піценко Данила, Корецьку Діану, Корепанову Анну, Гордєєву Маргариту.
  4. учнів 1 класу:  Пшенай Марію, Харчук Костянтина, Ярцева Михайла, Баліцького Іллю, Чадай Ярослава, Ліску Уляну, Баліцького Андря, Мазур Кіру, Хорольського Нікіту, Влад Данила.

     Сертифікат Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник – 2019» засвідчує, що Шевченко Світлана Василівна, Голишева Наталія Володимирівна, Євсютіна Тетяна Михайлівна, Ольшанецька Наталія Миколаївна є координаторами даної гри.

     Дипломами, сертифікатами міжнародної олімпіади «Осінь-2018» від проекту «Всеосвіта» нагороджено 

учнів 4 класу:  Озерського Євгена, Зонову Маргариту, Шуніну Олександру, Назарчука Віктора, Ткачова Михайла, Шапошнікова Івана,  Должикову Василісу, Дяченко Софію, Хоменко Вікторію, Петренко Максима, Шипоша Артема, Пустовойтенко Максима.

     Подяку за активну допомогу при проведенні олімпіади «Осінь-2018» від проекту «Всеосвіта» отримала Ольшанецька Наталія Миколаївна, вчитель початкових класів.

     Грамотою загальноміського конкурсу малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух!» нагороджено Єрохову Аріну, ученицю 3 класу.

     Грамотою закладу за участь в міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край» нагороджено  Зонова Маргариту, ученицю 4 класу.

 

Учасники та переможці Всеукраїнської українознавчої гри

 «Соняшник – 2018» 

Пушкар Нікіта, Джемула Арсеній, Наумчик Павло, Гончаренко Роман, Гончаренко Аліна, Демченко Сергій, Кононенко Дар’я, Зонова Маргарита, Шипош Артем, Дяченко Софія, Калєв Тимофій, Василенко Арсеній, Ковальський Олег, Донцов Костянтин, Піценко Данило, Гомзяк Ксенія, Гордєєва Маргарита, Рева Олександр, Чумак Варвара, Гейко Михайло, Корецька Діана.

Координатор гри в закладі: Голишева Наталія Володимирівна (вчитель початкових класів)

 

 

Учасники загальноміського конкурсу малюнків 

«Мій кращий друг – безпечний рух!»

Калєв Тимофій, Єрохова Аріна, Дяченко Софія

 

 

Учасники та переможці Міжнародного дистанційного конкурсу 

"Олімпіс 2017 - Осіння сесія"

Джемула Арсеній, Наумчик Павло, Зонова Вероніка, Гончаренко Аліна, Гончаренко Роман, Шувалов Іван, Пушкар Нікіта, Шипош Артем, Ткачов Михайло, Дяченко Софія, Берковська Варвара,  Ковальський Олег, Калєв Тимофій, Дубровін Тимофій, Старов Марк, Єрохова Аріна, Василенко Арсеній, Габедава Тимур, Донцов Костянтин, Донцов Ростислав. 

Підготували учасників вчителі початкових класів: 

Ольшанецька Наталія Миколаївна, Євсютіна Тетяна Михайлівна, Ткаченко Тетяна Вікторівна

 

 

Учасники та переможці Міжнародного дистанційного конкурсу 

"Олімпіс 2016 - Осіння сесія"

Осипова Валерія, Римар Ілля, Кравченко Денис, Стрижак Тетяна учні 4 класу. Підготувала учасників вчитель початкових класів Голишева Наталія Володимирівна.

 

 

 

 


    Результативність участі учнів у  районному турі Всеукраїнського конкурсу  знавців української мови ім. Петра Яцика, в районному етапі учнівських предметних олімпіад 2016-2017

     Підготували учасників  районного етапу олімпіади з основних навчальних дисциплін, конкурс з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного дистанційного конкурсу "Олімпіс 2016 - Осіння сесія" Голишева Наталія Володимирівна та Сібарцева Тетяна Анатоліївна.  

     Участь в конкурсі творчості і педагогічної майстерності "Планета дитинства"Ігнатової Євгенії Вікторівни. Педагог отримала приз глядацьких симпатій.

 

 


 

    Результативність участі учнів у  районному турі Всеукраїнського конкурсу  знавців

української мови ім. Петра Яцика, в районному етапі учнівських предметних олімпіад 2015-2016

      Підготували учасників та призерів  районного етапу олімпіади з основних навчальних дисциплін, конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнського математичного конкурсу «Кенгуру», Міжнародного дистанційного конкурсу "Олімпіс 2016 - Весняна сесія"   Євсютіна Тетяна Михайлівна, Ткаченко Тетяна Вікторівна, Сібарцева Тетяна Анатоліївна та Голишева Наталія Володимирівна.

 

   
 
 
 
 

 Результативність участі учнів у  районному турі Всеукраїнського конкурсу  знавців української мови ім. Петра Яцика, в районному етапі учнівських предметних олімпіад 2014-2015

    Підготувала учасників та призера  районного етапу олімпіади з основних навчальних дисциплін, конкурс з української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнського конкурсу «Кенгуру»,    Ольшанецька Наталія Миколаївна.

    Підготувала учасників та призера  районного туру  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Євсютіна Тетяна Михайлівна.

    Підготувала учасника обласного конкурсу «Писемне коло» в номінації «Сольний вокал» н Олійник  Олена Володимирівна.

    Підготувала учасників та призера Міжнародного конкурсу «Веломанія» Гранюк Олена Олександрівна.

    Яценко Анастасія ІІ місце в районному турі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

    Волкова АнастасіяІІІ місце в міському етапі учнівської олімпіади для молодших школярів з природознавства.

 

         Результативність участі учнів у  районному турі Всеукраїнського конкурсу  знавців української мови ім. Петра Яцика, в районному етапі учнівських предметних олімпіад  2015-2016

    Підготувала учасника інтелектуальних змагань районного рівня  вчитель англійської мови Ткаченко Тетяна Вікторівна.

    Підготувала учасника інтелектуальних змагань районного рівня   вчитель 4 класу Євсютіна Тетяна Михайлівна.

    Підготувала учасника  районного туру  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, учасників районного туру олімпіади з базових навчальних дисциплін, учасника Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» та учасника Міжнародного дистанційного конкурсу «Олімпіс 2016 – Весняна сесія»   вчитель 4 класу Євсютіна Тетяна Михайлівна.

    Підготувала учасника та призера районного туру  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, учасників Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» та учасників Міжнародного дистанційного конкурсу «Олімпіс 2016 – Весняна сесія»    вчитель 3 класу Голишева Наталія Володимирівна.

    Підготувала учасників Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» та учасників Міжнародного дистанційного конкурсу «Олімпіс 2016 – Весняна сесія»  вчитель 2класу Сібарцеву Тетяну Анатоліївну.

    Учениця 4 класу Ткаченко Марія  ІІІ місце в районному етапі олімпіади з англійської мови серед молодших школярів.

Ткаченко Марія, учениця 4 класу,  участь в конкурсі знавців англійської мови, проведеному міжнародним видавництвом MM Publication спільно з Міністерством освіти і науки України.

    Стрижак Тетяна, учениця 3 класу,  ІІІ місце в районному турі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 

          Грамотою КЗ «НВК «ДНЗ-ЗОШ №218» нагороджується Яценко Анастасія, учениця 4 класу, за перемогу в шкільному турі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.